Sari la conținut
BREAKING
Nicușor Dan: drona din Portul Constanța, parte dintr-o operațiune militară ucraineană. Toate cele patru drone s-au autodetonatUcraina pare să-și asume drona din Portul Constanța: a pierdut controlul sub bruiajul rusescDominic Fritz, după nominalizarea lui Eugen Tomac: USR vrea un guvern cu miniștrii săi și exclude orice formulă cu PSDNicușor Dan îl desemnează premier pe Eugen Tomac: „Singura soluție e un prim-ministru independent”Percheziții la Pomohaci, suspect de relații sexuale cu minoriPorumbei mor în bălțile cu reziduuri petroliereDrona de la Galați, identificată ca Geran-2 ruseascăNicușor Dan, după CSAT: consulul rus de la Constanța, declarat persona non grata. Consulatul se închideNicușor Dan: drona din Portul Constanța, parte dintr-o operațiune militară ucraineană. Toate cele patru drone s-au autodetonatUcraina pare să-și asume drona din Portul Constanța: a pierdut controlul sub bruiajul rusescDominic Fritz, după nominalizarea lui Eugen Tomac: USR vrea un guvern cu miniștrii săi și exclude orice formulă cu PSDNicușor Dan îl desemnează premier pe Eugen Tomac: „Singura soluție e un prim-ministru independent”Percheziții la Pomohaci, suspect de relații sexuale cu minoriPorumbei mor în bălțile cu reziduuri petroliereDrona de la Galați, identificată ca Geran-2 ruseascăNicușor Dan, după CSAT: consulul rus de la Constanța, declarat persona non grata. Consulatul se închide
Drive

Noroc chior. A supraviețuit unui impact devastator. Mașina în care se afla s-a transformat într-un morman de fiare

Noroc chior. A supraviețuit unui impact devastator. Mașina în care se afla s-a transformat într-un morman de fiare
1 min citire

Un tânăr de 21 de ani a pierdut controlul volanului și a intrat cu mașina într-un copac. Accidentul s-a petrecut pe data de 18 octombrie în județul Prahova.

În mod miraculos, șoferul a supraviețuit unui impact devastator. Autoturismul s-a dezintegrat în urma coliziunii, dar tânărul a fost extras în viață dintre resturile contorsionate ale vehiculului. Evenimentul a avut loc pe Drumul Județean 101F, în afara localității Ciupelnița, când șoferul a pierdut controlul asupra direcției și a ieșit de pe carosabil.

Deși testul etilotest a arătat că șoferul nu consumase alcool, polițiștii din Ploiești au deschis un dosar penal și continuă cercetările pentru a determina cauzele și împrejurările exacte ale accidentului. Aceștia vor analiza toate posibilele factori, precum viteza, condițiile de drum și atenția șoferului, pentru a înțelege ce a dus la pierderea controlului.

Comentarii

Intră în cont pentru a comenta

Autentifică-te
Se încarcă comentariile...
Newsletter

Semnal — Briefingul de dimineață

Cele mai importante ştiri ale zilei, direct în inbox. Gratuit, fără spam.