Un copil a murit după ce o poartă a căzut peste el

Cele mai citite

Miercuri, poliţiştii din Ilfov au demarat o anchetă în legătură cu moartea unui copil care ar fi fost accidentat de căderea unei porţi.

„La data de 14 iunie a.c., în jurul orei 20.24 Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Ilfov a fost sesizat de către un cadru medical de la Microstaţia de Ambulanţă SABIF, din Otopeni, cu privire la faptul că a declarat decesul unui copil, adus de mama sa, aceasta precizând faptul că a căzut o poartă peste el”, se arată într-un comunicat al IPJ Ilfov.

La locul incidentului, au fost trimişi poliţişti din Otopeni, alături de reprezentanţi ai Serviciului de Investigaţii Criminale Ilfov.

„În cauză, poliţiştii de investigaţii criminale efectuează activităţi specifice, pentru stabilirea situaţiei de fapt şi de drept şi luarea măsurilor legale care se impun”, precizează IPJ Ilfov.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!

Ultimele articole

Un conducător auto a refuzat să se conformeze semnalului emis de polițiști și a intrat în coliziune cu o altă mașină

Pe străzile din Ilfov, a avut loc o scenă de urmărire asemănătoare celor din filme, după ce un șofer...

Alte articole din aceasta categorie