Ilfov: A sustras bijuterii in valoare de 10.000 de lei din locuinta unde lucra ca Ingrijitoare

Cele mai citite

O ingrijitoare este acuzata ca a sustras bijuterii de 10 mii de lei dintr-o casa
O ingrijitoare este acuzata ca a sustras bijuterii de 10 mii de lei dintr-o casa

Politisti din cadrul Postului de Politie Gruiu au fost sesizati de catre o femeie, despre faptul ca, in perioada 01-06 martie i-au disparut din casa bijuteriile.

Aceasta sustine ca  ingrijitoarea locuintei sale, de 32 ani,  situata in localitatea Gruiu, i-a sustras dintr-o caseta aflata pe o noptiera, mai multe bijuterii din aur, in valoare de aproximativ 10000 de lei.

Cercetarile sunt continuate de politisti cu suspecta in stare de libertate sub aspectul savarsirii infractiunii de furt.

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!

Ultimele articole

Interpolul îl caută pe un proxenet care a traficat o minoră prin metoda „Loverboy” după ce a convins-o că e gravidă

În urma unui proces pentru trafic de minori, un bărbat din Pitești a fugit din România. Acesta a fost...

Alte articole din aceasta categorie

- Advertisement -spot_img